top of page

Nagłówek 1

Kim jestem?

Kobietą w wielu rolach, nieustająco doświadczającą. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w roli własnego szefa nauczyło mnie, że nie jestem niezastąpiona, organizacja pionierskich w Polsce konferencji w czasach, gdzie niewiele osób wiedziało, czym jest inwestycja w domeny internetowe, pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie w roli mamy zahartowało i dało poczucie spełnienia. Uwielbiam pracę z dziećmi – oprócz swoich własnych mam pod skrzydłami studentów Akademii Przyszłości, w ramach której działam jako Wolontariuszka i Lider w Piotrkowie Trybunalskim.

Z wykształcenia jestem psychologiem międzykulturowym, afrykanistką, absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii TROP oraz Akademii Coachingu Kryzysowego.

Co mnie wyróżnia?

Moją pasją jest inspirowanie ludzi do lepszego poznania siebie i działania w obszarach, których dotąd nie znali. Tak jak legendarny Heston Blumenthal łączy białą czekoladę z kawiorem, tworząc zaskakująco dobre kompozycje, tak i ja szukam z klientami niecodziennych połączeń cech, wartości, kompetencji, by efekt naszych działań przewyższał oczekiwania i inspirował do dalszych poszukiwań. Poprzez doświadczenie. 

bottom of page