top of page

SYNERGIA DOŚWIADCZEŃ

Konsorcjum SUWAK tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem liderskim i kompetencjami w rozmaitych dziedzinach, takich jak: psychologia, HR, IT, psychologia międzykulturowa czy trenerstwo.

MS1__0771.jpg

Beata Kurach

  • Grey LinkedIn Icon

Pomagam liderom odnaleźć drogę do ich pełni zasobów i potencjału.

KP_tlo.jpg

Krystyna Pietrzykowska

  • Grey LinkedIn Icon

Rozwijam kompetencje liderów w oparciu o szacunek

i partnerstwo w pracy z ludźmi.

MS1__0836.jpg

Agnieszka Dryzek

  • Grey LinkedIn Icon

 Dobro wraca. Być może dlatego, że dzielić się, to dostawać

dwa razy.

BEATA KURACH

Kim jestem?

Jestem trenerem biznesu, coachem biznesowym i kryzysowym. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach, w działach zarządzania zasobami ludzkimi. Przeszłam drogę od specjalisty do lidera międzynarodowych zespołów. Wspieram osoby menadżerów w doskonaleniu ich kompetencji przywódczych. Moją misją jest pomaganie firmom w budowaniu ich kultury organizacyjnej opartej na szacunku i zaufaniu do pracowników, na  uwalnianiu ich potencjału i motywacji. Wierzę, że taka postawa wzmacnia liderów oraz firmy, pomaga osiągnąć im sukces i zapobiec kryzysom. Ważne jest dla mnie zachowanie równowagi życiowej, zadbanie o własne zasoby energii, co pozwala mi skutecznie zarządzać stresem i sytuacjami kryzysowymi. Taką postawę promuję w pracy z Klientami. Jestem pasjonatką ludzi, koni i życia blisko natury.

 

Co mnie wyróżnia?

Wyróżnia mnie połączenie doświadczenia zawodowego i wiedzy biznesowej z innowacyjnymi programami rozwojowymi Horse Assisted Education, w których uczestniczą konie. Jestem certyfikowanym facylitatorem HAE. Prowadzę warsztaty dla liderów, których celem jest rozwój samoświadomości, przywództwa, komunikacji, empatii, pomoc w zmianie. Uczestnicy doświadczają siebie w relacji z końmi-trenerami.

BEATA KURACH

KRYSTYNA PIETRZYKOWSKA

Kim jestem?

Jestem propagatorką idei kultury organizacji skoncentrowanej na pracowniku oraz biznesu z ludzką twarzą, który dla mnie wiąże się z odpowiedzialnym przywództwem.

Od ponad 20 lat pasjonują mnie ludzie. Rozwijanie w nich tego, co mają najlepsze, odkrywanie ich potencjału, talentów, wskazywanie nowych możliwości potrafi pochłonąć mnie całkowicie. Potrafię przekuć problemy na szanse, wiedzę na praktykę, pasję na sukces. Dokładam wszelkich starań, aby wpoić to dwójce moich dzieci. W zamian one dokładają wielu starań, aby udowodnić mi, że łatwiej się mówi, niż robi. Okazują się moimi najbardziej wymagającymi nauczycielami.

Badanie FRIS określiło mój naturalny styl myślenia jako wizjoner wsparty zawodnikiem jako stylem działania.

Badanie GALLUPA wykazało aktywizację i odpowiedzialność jako moje najmocniejsze cechy.

 

Co mnie wyróżnia?

Połączenie wieloletniej praktyki na stanowiskach inżynierskich oraz managerskich, uzupełnione wiedzą ekspercką w dziedzinie kryzysów, składa się na unikalną kompetencję, która pozwala mi efektywnie wspomagać liderów i organizacje w budowaniu środowiska sprzyjającego rozwojowi oraz jeszcze efektywniej realizować moją pasję, jaką jest wspieranie ludzi w odkrywaniu ich potencjału.

Przebyłam długą drogę od projektanta-programisty systemów komputerowych do lidera departamentu inżynierii oprogramowania w dużej amerykańskiej korporacji. Kryzys, jakiego doświadczyłam po odejściu z korporacji, wzbudził we mnie potrzebę zrozumienia jego natury.

KRYSTYNA PIETRZYKOWSKA

AGNIESZKA DRYZEK

Kim jestem?

Kobietą w wielu rolach, nieustająco doświadczającą. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w roli własnego szefa nauczyło mnie, że nie jestem niezastąpiona, organizacja pionierskich w Polsce konferencji w czasach, gdzie niewiele osób wiedziało, czym jest inwestycja w domeny internetowe, pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie w roli mamy zahartowało i dało poczucie spełnienia. Uwielbiam pracę z dziećmi – oprócz swoich własnych mam pod skrzydłami studentów Akademii Przyszłości, w ramach której działam jako Wolontariuszka i Lider w Piotrkowie Trybunalskim.

Jestem psychologiem międzykulturowym, afrykanistką, absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii TROP oraz Akademii Coachingu Kryzysowego, właścicielem innovationway.pl

 

Co mnie wyróżnia?

Moją pasją jest inspirowanie ludzi do lepszego poznania siebie i działania w obszarach, których dotąd nie znali. Tak jak legendarny Heston Blumenthal łączy białą czekoladę z kawiorem, tworząc zaskakująco dobre kompozycje, tak i ja szukam z klientami niecodziennych połączeń cech, wartości, kompetencji, by efekt naszych działań przewyższał oczekiwania i inspirował do dalszych poszukiwań. Poprzez doświadczenie. 

AGNISZKA DRYZEK

UNIKALNE KOMPETENCJE

 Zdobyta wiedza ekspercka w dziedzinie psychoedukacji,

z naciskiem na radzenie sobie w sytuacjach kryzysu, składa się na unikalne kompetencje, które pozwalają nam efektywnie wspierać liderów i organizacje w budowaniu środowiska sprzyjającego rozwojowi.

bottom of page